Vodní dýmka čištění
ShishaClean

Vítejte! Ve videích vám ukážeme, jak správně používat ShishaClean, aby byla vaše váza a příslušenství konečně zcela zbavena nečistot a všech vůní. Protože jak každý ví: Pouze s čistou šišou se může rozvinout plný požitek.

Čištění skleněné vázy shisha

V tomto videu zjistíte, jak zajistit, aby vaše skleněná váza byla opět opravdu čistá. ShishaClean navíc neutralizuje všechny pachy. Kromě toho se ShishaClean skládá pouze z ekologicky šetrných komponent. Tým ShishaClean vám přeje hodně zábavy při sledování a dobré kouření s čistou shishou.

Vzhledem k tomu, že miska shisha je ve videu velmi znečištěná, použijeme celé víčko ShishaClean . Kolik gramů potřebujete na litr  s jakým stupněm znečištění je napsáno na zadní straně obalu. Pro „normální“ znečištění doporučujeme asi polovinu víčka.

Při čištění je velmi důležité používat teplou vodu. Poté naplňte celou misku teplou vodou a nechte kouzlo volně běžet. Aktivní kyslík obsažený v ShishaClean je aktivován teplou vodou.

Negativní pachy a nečistoty jsou odstraněny bez kartáčování, tj. bez ručního čištění. To znamená, že prášek za vás pracuje, zatímco odpočíváte a sledujete televizi na gauči.

Po přibližně 30 - 90 minutách expozice stačí všechny součásti důkladně opláchnout čistou vodou. Poté je vaše váza zbavena nepříjemných pachů a nečistot.

Vaše shisha je čistá a znovu připravená k použití. Vašemu dalšímu kouření už nic nestojí v cestě. Tým ShishaClean vám přeje dobré kouření. Máte-li jakékoli dotazy, můžete nám kdykoli zaslat e-mail: info@roldeco.cz

Čištění těla vodní dýmky a příslušenství

V tomto videu zjistíte, jak zajistit, aby byl váš kouřový sloup + příslušenství opět opravdu čistý. ShishaClean navíc neutralizuje všechny pachy. ShishaClean se navíc skládá pouze z ekologicky šetrných komponent. Tým ShishaClean vám přeje hodně zábavy při sledování a dobré kouření s čistou shishou.

Pokud chcete vědět, jak nejlépe odstranit veškeré nečistoty z kouřového sloupku a příslušenství, jste na správném místě. Protože jak každý ví: Pouze s čistou shishou si ji můžete plně užít.

Nejprve rozložíte svoji shishu na jednotlivé části a vše vložíte do umyvadla nebo do velké nádoby. Nyní si vezmete asi půl víčka ShishaClean a rozprostřete prášek na všechny části.

Kolik gramů potřebujete na litr a s jakým stupněm znečištění je napsáno na zadní straně obalu. Pro „normální“ znečištění doporučujeme asi polovinu víčka.

Poté naplníte dřez teplou vodou, dokud nejsou všechny části ponořené ve vodě, a kouzlo necháte volně běžet. Aktivní kyslík obsažený v ShishaClean je aktivován teplou vodou. Můžete také použít horkou vodu, pokud je znečištění silné.

Negativní pachy a nečistoty jsou odstraněny bez kartáčování, tj. Bez ručního čištění. To znamená, že prášek pro vás pracuje, zatímco odpočíváte a sledujete televizi na gauči.

Po přibližně 30 - 90 minutách expozice stačí pouze opláchnout a opláchnout všechny komponenty čistou vodou. Samozřejmě můžete současně vyčistit také skleněnou misku. Podrobný popis naleznete na našich webových stránkách.

Nakonec je celá vodní dýmka zbavena nepříjemných pachů a nečistot. Vašemu dalšímu kouření už nic nestojí v cestě. Tým ShishaClean vám přeje dobré kouření.

Máte-li jakékoli dotazy, můžete nám kdykoli poslat e-mail na adresu: info@roldeco.cz

Čištění bongů

Brzy sem přidáme popis. Žádáme vás o pochopení. Můžete nám také kdykoli poslat e-mail na adresu: info@roldeco.cz